PJ-12V150WLRA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJ-12V150WLRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJ-12V150WLRA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: 1.PJ-12V150WLRA.pdf2.PJ-12V150WLRA.pdf3.PJ-12V150WLRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJ-12V150WLRA
Tau Wae PJ-12V150WLRA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.40" L x 3.35" W x 1.85" H (188.0mm x 85.0mm x 47.0mm)
Raupapa PJ Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A