MEU-600C24T AAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MEU-600C24T AAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MEU-600C24T AAA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 600W
Ngā Rauemi: 1.MEU-600C24T AAA.pdf2.MEU-600C24T AAA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 433 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MEU-600C24T AAA
Tau Wae MEU-600C24T AAA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433 pcs Pepa Raraunga 1.MEU-600C24T AAA.pdf2.MEU-600C24T AAA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame, Conformal Coated Rahi / Rahi 8.00" L x 5.00" W x 1.57" H (203.2mm x 127.0mm x 40.0mm)
Raupapa MEU-600C Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1145-1272 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 93.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CB, CCC, CE, TUV, UL