MEB-1K2A24T AAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MEB-1K2A24T AAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MEB-1K2A24T AAA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Ngā Rauemi: 1.MEB-1K2A24T AAA.pdf2.MEB-1K2A24T AAA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 354 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MEB-1K2A24T AAA
Tau Wae MEB-1K2A24T AAA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 1200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354 pcs Pepa Raraunga 1.MEB-1K2A24T AAA.pdf2.MEB-1K2A24T AAA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 8.03" L x 5.00" W x 1.59" H (204.0mm x 127.0mm x 40.5mm)
Raupapa MEB-1K2A Mana (Watts) 1200W
Ētahi Ingoa 1145-1273 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Whakaaetanga CB, CCC, CE, TUV, UL