MDS-400ADB24 AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MDS-400ADB24 AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDS-400ADB24 AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 400W
Ngā Rauemi: 1.MDS-400ADB24 AA.pdf2.MDS-400ADB24 AA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 764 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDS-400ADB24 AA
Tau Wae MDS-400ADB24 AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 764 pcs Pepa Raraunga 1.MDS-400ADB24 AA.pdf2.MDS-400ADB24 AA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.51" L x 3.50" W x 1.77" H (140.0mm x 89.0mm x 45.0mm)
Raupapa MDS Mana (Watts) 400W
Ētahi Ingoa 1145-1257 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 16.67A
Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDS-300APB48 AA
MDS-300APB48 AA
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 240W