LNE-48V185WAAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
LNE-48V185WAAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNE-48V185WAAA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 3.9A
Ngā Rauemi: 1.LNE-48V185WAAA.pdf2.LNE-48V185WAAA.pdf3.LNE-48V185WAAA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNE-48V185WAAA
Tau Wae LNE-48V185WAAA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 3.9A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Taumaha 2.4 lbs (1.1kg) Putanga - Whakaputa 24 ~ 48 V
Putanga - Whakamotu 3.85kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current, Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm) Raupapa LNE-185W
Ratonga IP65 Mana (Watts) 185W
Ētahi Ingoa 1145-1185
LNE-48V185WAA
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
He pai 94% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9A 24 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 3.9A