LNE-24V120WAAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
LNE-24V120WAAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNE-24V120WAAA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 5A
Ngā Rauemi: 1.LNE-24V120WAAA.pdf2.LNE-24V120WAAA.pdf3.LNE-24V120WAAA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNE-24V120WAAA
Tau Wae LNE-24V120WAAA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Taumaha 2.2 lbs (997.9g) Putanga - Whakaputa 24V
Putanga - Whakamotu 3.85kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current, Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm) Raupapa LNE-120W
Ratonga IP65 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 1145-1165
LNE-24V120WAA
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
He pai 93% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 5A 24V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 5A