E48SC12025NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
E48SC12025NRFH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E48SC12025NRFH
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: E48SC12025NRFH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
21 pcs
42 pcs
63 pcs
105 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E48SC12025NRFH
Tau Wae E48SC12025NRFH Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1845 pcs Pepa Raraunga E48SC12025NRFH.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module, Digital Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
Raupapa Delphi E48SC Mana (Watts) 300W
Packaging Tray Paa / Case 13-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 941-1767 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 95% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low