E24SR12005NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E24SR12005NRFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 66W
Ngā Rauemi: E24SR12005NRFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E24SR12005NRFA
Tau Wae E24SR12005NRFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 66W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1562 pcs Pepa Raraunga E24SR12005NRFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.9mm x 9.8mm)
Raupapa Delphi E24SR Mana (Watts) 66W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 90.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low