DSOS-0416-102D
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSOS-0416-102D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSOS-0416-102D
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua SOLENOID PUSH INTERMITTENT 102V
Ngā Rauemi: DSOS-0416-102D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSOS-0416-102D
Tau Wae DSOS-0416-102D Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga SOLENOID PUSH INTERMITTENT 102V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31290 pcs Pepa Raraunga DSOS-0416-102D.pdf
Taumaha 0.013 lb (5.9g) Putanga - Kua tohua 102VDC
Momo Open Frame (Push) Kāhua Whakamutunga -
Hangarau Electromechanical Te roa o te wero 0.125" (3.18mm)
Rahi / Rahi - Taapiri Tae Round
Raupapa DSOS Mana (Watts) 320W
Ētahi Ingoa 1144-1313 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Takahanga Taumahi Intermittent
Taitapa - Tae 0.165" (4.19mm) Whakaahuatanga Taipitopito Intermittent Duty Solenoid Open Frame (Push) Type 0.125" (3.18mm) Stroke 102VDC Chassis Mount
DC Resistance (DCR) 30 Ohm Mahinga Whakauru -