DSOL-0630-12E
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSOL-0630-12E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSOL-0630-12E
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC SOLENOID, OPEN FRAME PULL TYP
Ngā Rauemi: DSOL-0630-12E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSOL-0630-12E
Tau Wae DSOL-0630-12E Kaihanga Delta Electronics
He Rahinga Kei te wātea 8172 pcs Pepa Raraunga DSOL-0630-12E.pdf
Taumaha 0.176 lb (79.83g) Putanga - Kua tohua 12VDC
Momo Open Frame (Pull) Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Hangarau Electromechanical Te roa o te wero 0.500" (12.70mm)
Rahi / Rahi 1.160" L x 0.750" W x 0.750" H (29.46mm x 19.05mm x 19.05mm) Taapiri Tae Clevis
Raupapa DSOL Mana (Watts) 8.5W
Ētahi Ingoa 1144-1405 Momo Tae Chassis Mount
Takahanga Taumahi Intermittent Taitapa - Tae 0.250" (6.35mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Intermittent Duty Solenoid Open Frame (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 12VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 17 Ohm