DNL04S0A0S16NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNL04S0A0S16NFD
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.7525-3.63V 58W
Ngā Rauemi: DNL04S0A0S16NFD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
170 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNL04S0A0S16NFD
Tau Wae DNL04S0A0S16NFD Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.7525-3.63V 58W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9063 pcs Pepa Raraunga DNL04S0A0S16NFD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.7525 ~ 3.63 V Momotuhi - Input (Min) 2.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.33" W x 0.51" H (50.8mm x 8.4mm x 13.0mm) Raupapa Delphi DNL
Mana (Watts) 58W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7525 ~ 3.63 V 16A 2.8V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 16A