DNK12S0A0R30NFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNK12S0A0R30NFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNK12S0A0R30NFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 165W
Ngā Rauemi: DNK12S0A0R30NFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNK12S0A0R30NFA
Tau Wae DNK12S0A0R30NFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 165W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5017 pcs Pepa Raraunga DNK12S0A0R30NFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 6V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Raupapa Delphi DNK12
Mana (Watts) 165W Packaging Tray
Paa / Case 13-SIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 30A 6V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A