| Tau Wae | DHS-B10670-04A | Kaihanga | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 3816 pcs | Pepa Raraunga | DHS-B10670-04A.pdf |
| Momo | Board Level | Resistance Resistance @ Natural | - |
| Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu | - | Rahi, I homai | - |
| Te whakangungu | 4.173" (106.00mm) | Hanga | Rectangular, Fins |
| Raupapa | - | Momo Hua | - |
| Te whakakorenga o te mana @ te marangai | 1.004" (25.50mm) | Ētahi Ingoa | 603-1747 DHS-B10670-04 DHSB1067004A G16539-001 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Mea Maama | 2.756" (70.00mm) |
| Rauemi Whakaoti | 0.26°C/W | Tuhinga | Aluminum |