DE03S1203A
Delta ElectronicsDelta Electronics
DE03S1203A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DE03S1203A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Ngā Rauemi: DE03S1203A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DE03S1203A
Tau Wae DE03S1203A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8138 pcs Pepa Raraunga DE03S1203A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa DE03S/D Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 941-1465 Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OCP, SCP, UVLO He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 600mA