DCM12S0A0S12NFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DCM12S0A0S12NFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM12S0A0S12NFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.69-5V 60W
Ngā Rauemi: DCM12S0A0S12NFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM12S0A0S12NFA
Tau Wae DCM12S0A0S12NFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.69-5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9103 pcs Pepa Raraunga DCM12S0A0S12NFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.69 ~ 5 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm) Raupapa Delphi DCM
Mana (Watts) 60W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 941-1633-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 95.4% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.69 ~ 5 V 12A 4.5V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low