DCM04S0A0S12NFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DCM04S0A0S12NFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM04S0A0S12NFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 40W
Ngā Rauemi: DCM04S0A0S12NFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM04S0A0S12NFA
Tau Wae DCM04S0A0S12NFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8623 pcs Pepa Raraunga DCM04S0A0S12NFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.6 ~ 3.3 V Momotuhi - Input (Min) 2.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm) Raupapa Delphi DCM
Mana (Watts) 40W Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, UVLO He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 3.3 V 12A 2.4V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 12A