DCL12S0A0S20NFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DCL12S0A0S20NFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCL12S0A0S20NFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.69-5V 100W
Ngā Rauemi: DCL12S0A0S20NFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
170 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCL12S0A0S20NFA
Tau Wae DCL12S0A0S20NFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.69-5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6360 pcs Pepa Raraunga DCL12S0A0S20NFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.69 ~ 5 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.5mm) Raupapa Delphi DCL
Mana (Watts) 100W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 941-1632-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.69 ~ 5 V 20A 4.5V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low