AMD-24V060W3AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
AMD-24V060W3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMD-24V060W3AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Ngā Rauemi: AMD-24V060W3AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMD-24V060W3AA
Tau Wae AMD-24V060W3AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5520 pcs Pepa Raraunga AMD-24V060W3AA.pdf
Taumaha 0.617 lb (279.87g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.72" L x 2.40" W x 1.55" H (120.0mm x 61.0mm x 39.5mm)
Raupapa AMD (60W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 60W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 603-1645
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Raina Rita 59" (1.50m)