AA15T051212A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15T051212A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA15T051212A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 15W
Ngā Rauemi: AA15T051212A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA15T051212A
Tau Wae AA15T051212A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2449 pcs Pepa Raraunga AA15T051212A.pdf
Taumaha 0.357 lb (161.93g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Raupapa AA15T Mana (Watts) 15W
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa 941-1688
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakaritea te Ture ±2.5%
Raina Raina ±0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 2A, 200mA, 200mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2A, 200mA, 200mA