10GENW3EM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENW3EM-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10GENW3EM-R
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Ngā Rauemi: 1.10GENW3EM-R.pdf2.10GENW3EM-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10GENW3EM-R
Tau Wae 10GENW3EM-R Kaihanga Delta Electronics
He Rahinga Kei te wātea 12696 pcs Pepa Raraunga 1.10GENW3EM-R.pdf2.10GENW3EM-R.pdf
Pūhiko - UL - Putanga - IEC 115/250VAC
Whakamutunga Wire Leads Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa GE Raa Rangatira 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1144-1243 Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical Ngā āhuatanga Bleed Resistor
I teie nei - IEC 10A Momo Hononga Receptacle, Male Blades