DHS-B10670-04A
Delta ElectronicsDelta Electronics
DHS-B10670-04A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS-B10670-04A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua HEATSINK ASSY LGA2011 NARROW
Ngā Rauemi: DHS-B10670-04A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS-B10670-04A
Tau Wae DHS-B10670-04A Kaihanga Delta Electronics
He Rahinga Kei te wātea 3816 pcs Pepa Raraunga DHS-B10670-04A.pdf
Momo Board Level Resistance Resistance @ Natural -
Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu - Rahi, I homai -
Te whakangungu 4.173" (106.00mm) Hanga Rectangular, Fins
Raupapa - Momo Hua -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 1.004" (25.50mm) Ētahi Ingoa 603-1747
DHS-B10670-04
DHSB1067004A
G16539-001
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mea Maama 2.756" (70.00mm)
Rauemi Whakaoti 0.26°C/W Tuhinga Aluminum