WB-RS485-24LP-A
Datawave WirelessDatawave Wireless
WB-RS485-24LP-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WB-RS485-24LP-A
Kaihanga / Waitohu: Datawave Wireless
Whakaahuatanga hua 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE RS
Ngā Rauemi: WB-RS485-24LP-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WB-RS485-24LP-A
Tau Wae WB-RS485-24LP-A Kaihanga Datawave Wireless
Whakaahuatanga 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE RS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1175 pcs Pepa Raraunga WB-RS485-24LP-A.pdf
Tuhinga o mua 7 V ~ 30 V Raupapa -
Whakaaroaro -101dBm Ētahi Ingoa 1857-1014
Whakatika me te Kawa 802.15.4 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Atanga RS-485 Mahinga Transceiver
Rautanga 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transceiver 2.4GHz 802.15.4 RS-485 115.2kbps Tau Raraunga (Max) 115.2kbps
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WB-RS232-24HP-A
WB-RS232-24HP-A
Kaihanga: Datawave Wireless
Whakaahuatanga: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE DB9
I roto i te taonga: 905 pcs
Tikiake: WB-RS232-24HP-A.pdf
RFQ
WB-RS232-24LP-A
WB-RS232-24LP-A
Kaihanga: Datawave Wireless
Whakaahuatanga: 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE DB
I roto i te taonga: 1183 pcs
Tikiake: WB-RS232-24LP-A.pdf
RFQ
WB-IMX6U-BW
WB-IMX6U-BW
Kaihanga: Wandboard
Whakaahuatanga: WB-IMX6U-BW KIT
I roto i te taonga: 759 pcs
Tikiake:
WB-USB-24HP-A
WB-USB-24HP-A
Whakaahuatanga: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE WIT
I roto i te taonga: 980 pcs
Tikiake: WB-USB-24HP-A.pdf
Whakaahuatanga: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE RS4
I roto i te taonga: 964 pcs
Tikiake: WB-RS485-24HP-A.pdf
WB-IMX6QP-BW
WB-IMX6QP-BW
Kaihanga: Wandboard
Whakaahuatanga: WB-IMX6QP-BW KIT
I roto i te taonga: 460 pcs
Tikiake:
WB-RS485-09SX-A
WB-RS485-09SX-A
Whakaahuatanga: 900 MHZ 1W POWER WIRELESS BRIDGE
I roto i te taonga: 422 pcs
Tikiake: WB-RS485-09SX-A.pdf
I roto i te taonga: 439 pcs
Tikiake: WB-RS232-09SX-A.pdf
WB-IMX6S
WB-IMX6S
Whakaahuatanga: WB-IMX6S
I roto i te taonga: 1069 pcs
WB-USB-24LP-A
WB-USB-24LP-A
Whakaahuatanga: 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE WI
Tikiake: WB-USB-24LP-A.pdf
WB-IMX6Q-BW
WB-IMX6Q-BW
Whakaahuatanga: WB-IMX6Q-BW KIT
I roto i te taonga: 540 pcs
WB-USB-09SX-A
WB-USB-09SX-A
I roto i te taonga: 534 pcs
Tikiake: WB-USB-09SX-A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel