WVL9FJ3R3K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ3R3K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 3.3 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ3R3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ3R3K
Tau Wae WVL9FJ3R3K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5530 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ3R3K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 77 @ 7.9MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 3.3µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Adjustable Inductor 77 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder