WVL9FJ102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 1K 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ102K
Tau Wae WVL9FJ102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4568 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ102K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 80 @ 790kHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 1mH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Adjustable Inductor 80 @ 790kHz Radial, Vertical Cylinder