WSR5R2000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSR5R2000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSR5R2000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 5W 4527
Ngā Rauemi: WSR5R2000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSR5R2000FEA
Tau Wae WSR5R2000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 5W 4527 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67743 pcs Pepa Raraunga WSR5R2000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4527 Rahi / Rahi 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Raupapa WSR Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4527 J-Lead Ētahi Ingoa WSRC-.2TR
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 5W Chip Resistor 4527 J-Lead Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Te hanganga Metal Element