WSR3R2000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSR3R2000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSR3R2000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 3W 4527
Ngā Rauemi: WSR3R2000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSR3R2000FEA
Tau Wae WSR3R2000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 3W 4527 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101989 pcs Pepa Raraunga WSR3R2000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4527 Rahi / Rahi 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Raupapa WSR Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4527 J-Lead Ētahi Ingoa WSRB-.20CT
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 4527 J-Lead Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element