WSLT2010R4000FEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLT2010R4000FEB18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSLT2010R4000FEB18
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.4 OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: 1.WSLT2010R4000FEB18.pdf2.WSLT2010R4000FEB18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSLT2010R4000FEB18
Tau Wae WSLT2010R4000FEB18 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.4 OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134175 pcs Pepa Raraunga 1.WSLT2010R4000FEB18.pdf2.WSLT2010R4000FEB18.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Raupapa WSLT-HP Tuhinga 400 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa WSLTA-.400DKR
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 400 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Te hanganga Metal Element