WSLS2512R0400FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
WSLS2512R0400FHEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSLS2512R0400FHEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.04 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.WSLS2512R0400FHEB.pdf2.WSLS2512R0400FHEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSLS2512R0400FHEB
Tau Wae WSLS2512R0400FHEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.04 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81465 pcs Pepa Raraunga 1.WSLS2512R0400FHEB.pdf2.WSLS2512R0400FHEB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Raupapa WSLS Tuhinga 40 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa WSLSA-.040TR
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element
Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WSLPU
WSLPU
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDER UNIT DIG 95W W/O IRON