WSLP08055L000JEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP08055L000JEB18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSLP08055L000JEB18
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5% 1W 0805
Ngā Rauemi: WSLP08055L000JEB18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSLP08055L000JEB18
Tau Wae WSLP08055L000JEB18 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5% 1W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161394 pcs Pepa Raraunga WSLP08055L000JEB18.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±110ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa WSLP-HP Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element