WSL3637R0100FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL3637R0100FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL3637R0100FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 3W 3637
Ngā Rauemi: WSL3637R0100FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL3637R0100FEA
Tau Wae WSL3637R0100FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 3W 3637 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187413 pcs Pepa Raraunga WSL3637R0100FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 3637 Rahi / Rahi 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Raupapa WSL Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa WSLI-.01TR
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element