WSL2512R2000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2512R2000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL2512R2000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: WSL2512R2000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL2512R2000FEA
Tau Wae WSL2512R2000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140878 pcs Pepa Raraunga WSL2512R2000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Raupapa WSL Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa WSLG-.20TR
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element