WSL201000000ZEA9
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL201000000ZEA9
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0 OHM JUMPER 2010
Ngā Rauemi: WSL201000000ZEA9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL201000000ZEA9
Tau Wae WSL201000000ZEA9 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0 OHM JUMPER 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113406 pcs Pepa Raraunga WSL201000000ZEA9.pdf
Te manawanui Jumper Te Tae Tema ±3900ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Raupapa WSL Tuhinga 0 Ohms
Mana (Watts) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa 541-3930-2
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0 Ohms Jumper Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Metal Element Te hanganga Metal Element