WSL1206R0200FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL1206R0200FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL1206R0200FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: WSL1206R0200FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL1206R0200FEA
Tau Wae WSL1206R0200FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 234489 pcs Pepa Raraunga WSL1206R0200FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa WSL Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa WSLC-.02TR
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element