WSL0805R2000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL0805R2000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL0805R2000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: WSL0805R2000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL0805R2000FEA
Tau Wae WSL0805R2000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224551 pcs Pepa Raraunga WSL0805R2000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa WSL Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa WSLA-.20CT
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.46mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element