WSC69271R000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC69271R000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSC69271R000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1 OHM 1% 3W 6927
Ngā Rauemi: WSC69271R000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSC69271R000FEA
Tau Wae WSC69271R000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 1% 3W 6927 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54490 pcs Pepa Raraunga WSC69271R000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6927 Rahi / Rahi 0.690" L x 0.275" W (17.53mm x 6.98mm)
Raupapa WSC Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6927 J-Lead Ētahi Ingoa WSCD-1.0CT
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.49mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6927 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound