TNPW2512249KBEEY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2512249KBEEY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW2512249KBEEY
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 249K OHM 0.1% 1/2W 2512
Ngā Rauemi: 1.TNPW2512249KBEEY.pdf2.TNPW2512249KBEEY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW2512249KBEEY
Tau Wae TNPW2512249KBEEY Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 249K OHM 0.1% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5662 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW2512249KBEEY.pdf2.TNPW2512249KBEEY.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 249 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa TNPW2512 249K 0.1% T9 E75 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 249 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film