TNPW201056R2BETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW201056R2BETF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW201056R2BETF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 56.2 OHM 0.1% 2/5W 2010
Ngā Rauemi: 1.TNPW201056R2BETF.pdf2.TNPW201056R2BETF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW201056R2BETF
Tau Wae TNPW201056R2BETF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 56.2 OHM 0.1% 2/5W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5185 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW201056R2BETF.pdf2.TNPW201056R2BETF.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 56.2 Ohms
Mana (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa TNPW2010 56R2 0.1% T9 R02
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56.2 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film