TNPW2010133KBEEF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2010133KBEEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW2010133KBEEF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 133K OHM 0.1% 2/5W 2010
Ngā Rauemi: 1.TNPW2010133KBEEF.pdf2.TNPW2010133KBEEF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW2010133KBEEF
Tau Wae TNPW2010133KBEEF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 133K OHM 0.1% 2/5W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5527 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW2010133KBEEF.pdf2.TNPW2010133KBEEF.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 133 kOhms
Mana (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa TNPW2010 133K 0.1% T9 E02 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 133 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film