TNPW12101M18BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12101M18BEEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW12101M18BEEN
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.18 MOHM 0.1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: 1.TNPW12101M18BEEN.pdf2.TNPW12101M18BEEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW12101M18BEEN
Tau Wae TNPW12101M18BEEN Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.18 MOHM 0.1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58871 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW12101M18BEEN.pdf2.TNPW12101M18BEEN.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 1.18 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa TNPW1210 1M18 0.1% T9 E52 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.18 MOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film