TNPW1210182KFETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210182KFETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW1210182KFETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 182K OHM 1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: TNPW1210182KFETA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW1210182KFETA
Tau Wae TNPW1210182KFETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 182K OHM 1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 178670 pcs Pepa Raraunga TNPW1210182KFETA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 182 kOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 182 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film