TNPW1210107KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210107KBETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW1210107KBETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 107K OHM 0.1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: TNPW1210107KBETA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW1210107KBETA
Tau Wae TNPW1210107KBETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 107K OHM 0.1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 125558 pcs Pepa Raraunga TNPW1210107KBETA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 107 kOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa TNPW1210 107K 0.1% T9 RT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 107 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film Te hanganga Thin Film