TNPW1206604KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206604KBETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW1206604KBETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 604K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: TNPW1206604KBETA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW1206604KBETA
Tau Wae TNPW1206604KBETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 604K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 78371 pcs Pepa Raraunga TNPW1206604KBETA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 604 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa TNPW1206 604K 0.1% T9 RT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 604 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Te hanganga Thin Film