TNPW120613K0DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120613K0DETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW120613K0DETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 13K OHM 0.5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: TNPW120613K0DETA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW120613K0DETA
Tau Wae TNPW120613K0DETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 13K OHM 0.5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 239759 pcs Pepa Raraunga TNPW120613K0DETA.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 13 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 13 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film