TNPW0805953RBYEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805953RBYEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW0805953RBYEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 953 OHM 0.1% 1/5W 0805
Ngā Rauemi: 1.TNPW0805953RBYEA.pdf2.TNPW0805953RBYEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW0805953RBYEA
Tau Wae TNPW0805953RBYEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 953 OHM 0.1% 1/5W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201409 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW0805953RBYEA.pdf2.TNPW0805953RBYEA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 953 Ohms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 953 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film