TNPW0805576RBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805576RBETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW0805576RBETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 576 OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: TNPW0805576RBETA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW0805576RBETA
Tau Wae TNPW0805576RBETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 576 OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 259145 pcs Pepa Raraunga TNPW0805576RBETA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 576 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa TNPW0805 576R 0.1% T9 RT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 576 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Te hanganga Thin Film