TNPW0805470KBEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805470KBEEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW0805470KBEEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 470K OHM 0.1% 1/5W 0805
Ngā Rauemi: 1.TNPW0805470KBEEA.pdf2.TNPW0805470KBEEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW0805470KBEEA
Tau Wae TNPW0805470KBEEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 470K OHM 0.1% 1/5W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 316654 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW0805470KBEEA.pdf2.TNPW0805470KBEEA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 470 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 541-3216-2
TNPW0805 470K 0.1% T9 ET1 E3
TNPW0805470KBEEA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film