TNPW08052K84BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08052K84BETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW08052K84BETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.84K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: TNPW08052K84BETA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW08052K84BETA
Tau Wae TNPW08052K84BETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.84K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 200794 pcs Pepa Raraunga TNPW08052K84BETA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 2.84 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.84 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film