TNPW06031K23DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW06031K23DETA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW06031K23DETA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.23K OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: TNPW06031K23DETA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW06031K23DETA
Tau Wae TNPW06031K23DETA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.23K OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 959718 pcs Pepa Raraunga TNPW06031K23DETA.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 1.23 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.23 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film