TNPW040256R0BEED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040256R0BEED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW040256R0BEED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 56 OHM 0.1% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: 1.TNPW040256R0BEED.pdf2.TNPW040256R0BEED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW040256R0BEED
Tau Wae TNPW040256R0BEED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 56 OHM 0.1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 474026 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW040256R0BEED.pdf2.TNPW040256R0BEED.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 56 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa TNPW0402 56R 0.1% T9 ET7 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film