TNPW04024K99FHTD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04024K99FHTD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW04024K99FHTD
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.99K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.TNPW04024K99FHTD.pdf2.TNPW04024K99FHTD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW04024K99FHTD
Tau Wae TNPW04024K99FHTD Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.99K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 925216 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW04024K99FHTD.pdf2.TNPW04024K99FHTD.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa TNPW Tuhinga 4.99 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.99 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film